AHCC (קומפלקס קשרי אקטיבי פעיל) 30% 40% 50%

Prodcut שם: AHCC (Active Hexose correlated Complex)
שם הלטיני: Lentinula edodes
תוכן: סוכרים מפרט: 30% 40% 50%
מראה: אבקה חומה-אדומה
גודל רשת: 80 רשת
חלק משומש: פרי הגוף
כיתה: בריאות ומרכיבים רפואיים
שם המותג: LS-Herb
שיטת בדיקה: UV

 • תיאור
 • אריזה
 • AHCC (קומפלקס קשרי אקטיבי פעיל) 30% 40% 50%

  XI 'אן LESEN ביו טכנולוגיה ושות, בע"מ. מתמחה בעשר שנים של תמציות צמחים וסחר הייצוא, כדי לספק ללקוחות באיכות גבוהה, אורגני, טבעי, מחיר טוב של תמציות צמחים שונים, אבקת פירות וירקות, כמו גם קוסמטיקה, חומרי גלם כימיים.

  תרכובת אקזונית עשירה של אלפא-גלוקן, המיוצרת מהמיסליה של שיטאקייקה (Lentinula edodes) של משפחת הפטרייה. המתחם הוא נושא מחקר כסוכן פוטנציאלי נגד סרטן, אך לא נמצא באופן סופי לטיפול בסרטן או כל מחלה אחרת, ויש ניגוד ענייני עניין לגבי המחקר שפורסם. AHCC היא רפואה אלטרנטיבית פופולארית ביפן.

  פוליסכרידים מהווים 40% מהרכב AHCC. אלה כוללים בטא גלוקן (β-glucan) ו acetylated α-glucan. Acetylated α-glucan, המיוצר על ידי culturing mycelia פטריות, הוא ייחודי AHCC. Glucans הם סוכרים polysaccharides אלה ידועים יש השפעות מגרה החיסון.

  AHCC נעשה שימוש נרחב ביפן ובסין. זה זמין לציבור הרחב ביפן ובסין ללא מרשם ואנשים רבים משתמשים בו לתחזוקת בריאות כללית וטיפול בזיהומים חריפים. מעמדה המשפטי הוא של "מזון פונקציונאלי".

  ביפן, AHCC היא הרפואה המשלימה והאלטרנטיבית השנייה המשמשת את חולי הסרטן. Agaricus blazei ספקים הם הפופולריים ביותר, outpacing AHCC.

  Prodcut Na לי: AHCC (Active Hexose correlated Complex)

  שם הלטיני: Lentinula edodes

  תוכן: סוכרים

  מפרט: 30% 40% 50%

  מראה: אבקה חומה-אדומה

  גודל רשת: 80 רשת

  חלק משומש: פרי הגוף

  כיתה: בריאות ומרכיבים רפואיים

  שם המותג: LS-Herb

  שיטת בדיקה: UV


  פונקציות של AHCC:

  1. מערכת החיסון

  AHCC עשוי לסייע להגביר את החסינות, על פי ניסוי קליני קטן 2008 ב תזונה וסרטן. עבור המחקר, 21 מתנדבים בריאים לקחו גם תוסף AHCC או פלסבו כל יום במשך ארבעה שבועות. בסוף המחקר, חברי קבוצת AHCC הראו עלייה משמעותית משמעותית במספר התאים הדנדריטים (סוג של תא המעורב בתגובה החיסונית).

  2 . כימותרפיה תופעות לוואי
  מחקרים המבוססים על בעלי חיים מראים כי AHCC עשוי לסייע בהפחתת תופעות לוואי מסוימות של כימותרפיה. לדוגמה, בדו"ח שפורסם ב -2009 בכתב העת Journal of Experimental Therapeutics and Oncology, מדענים גילו כי טיפול בעכברים עם AHCC סייע להגן עליהם מפני פגיעה בכבד הנגרמת על ידי כימותרפיה ודיכוי מוח עצם.

  עם זאת, מוקדם מדי לדעת אם AHCC עשוי גם לעזור להקל על תופעות לוואי כימותרפיות בבני אדם.

  3 . מחלת הסרטן
  AHCC עשוי לסייע לעכב התפתחות סרטן, על פי מחקר בבעלי חיים ב -2006 inCancer Immunology ו- Immunotherapy. בניסוי של עכברים מחוסנים בתאי סרטן, טיפול ב- AHCC הגביר באופן משמעותי את התגובה החיסונית ואת התפתחות הגידול המאוחר.

  4 . מחלת מעי דלקתית
  AHCC מראה מבטיח בטיפול במחלת מעי דלקתית. במחקר שנערך על חולדות (Journal of Nutrition), חוקרים מצאו כי AHCC סייע להפחית דלקת ושיפר מספר סמנים של בריאות המעי הגס בחולדות עם קוליטיס.

  5. שפעת
  בבדיקות על עכברים, מדענים הוכיחו כי AHCC עשוי לעזור להאיץ את התגובה החיסונית לזיהום שפעת. לדוגמה, במחקר שפורסם ב- 2006 בכתב העת Journal of Nutrition, נראה ש- AHCC הפחית את חומרת זיהום השפעת והעלה את פעילותם בתאי הרוצח הטבעי (שחקן מרכזי בתגובת המערכת החיסונית) בעכברים נגועים בשפעת.

  יישומים של AHCC:

  ברפואה אלטרנטיבית, AHCC הוא אמר כדי לעורר את המערכת החיסונית ולהגדיל את ההגנה מפני זיהומים ויראליים, כולל שפעת ואת הצטננות.

  תומכים רבים מציעים גם כי AHCC יכול לסייע בהגנה מפני סרטן ולהפחית את תופעות הלוואי של כימותרפיה. בנוסף, AHCC הוא אמר כדי לסייע במניעת מחלות לב ולטיפול הפטיטיס.

   

   

 • מתחת ל 5 ק"ג

  שקית אלומיניום בתוך שקית, קרטון בחוץ

  מעל 6 ~ 25KG

  פעמיים שקיות PP חתום בפנים, סיבים תוף בחוץ

  נפח תוף

  25KG תוף: 37 ס"מ * 37 ס"מ * 51 ס"מ

  10KG תוף: 30cm * 30cm * 40cm

  קרטון נפח

  1 ק"ג קרטון: 200mm * 200mm * 260mm

  5 ק"ג קרטון: 250mm * 330mm * 270mm

  הֶעָרָה

  אנו יכולים לארוז כמו הדרישות שלך, ו- OEM & ODM בברכה.

Hot Tags: AHCC (Active Hexose קורלציה מורכבים) 30% 40% 50%, סין המפעל הספק, באיכות גבוהה, טוהר גבוהה, הנמכר ביותר, מחיר מעולה
מוצרים קשורים

קירה